ufo11 - komentarze


nic się niezmienilo w moim przynudawym życiu,oprócz tego że dzisiaj ktoś miprzysyłał dziwne sms-y..dostałam też troszkę kaski na komke.Czad co?? Sorki że dawno nie pisałam ale dzisiaj zgubiłam w szkole 2zł i byłam troche przynudawa.Od niedawna jeżdżę do szkooy na rowerze.właśnie dzisiaj na informatyce założyłam z koleżankąwłasną stronke internetową.mam nowe spodnie.acha i niedawno dostałam chomika syryjskiego.ma na imie Chamster.SERDECZNIE CHCĘ POZDROWIĆ MOJĄ PRZYJACÓŁKI RÓŻKĘ,ANKE I NO OCZYWIŚCIE JULKE Z WA-WY.JUŻ NIE 2SPOMNE O WERONICE Z OBOZIKU KONNNEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A WOGÓLE TO CHCE POZDROWIĆ MOJĄ CAŁĄ KLASĘ I WSZYSTKICH Z OBOZU ZIMOWEGO BUUUUUZIAKI I SPECJALNE POZDROWIENIA DLA POLCI,NATALCI I KAMY.TEN OBÓZ BEZ WAS BYŁBY BEZNADZIEJNY POZDRO...PRZESYŁAJCIE TEGO BLOGASKA WSZYSTKIM KTÓRYCH ZNACIE BO CHCE STAĆ SIE SŁAWNA,A WOGÓLE TO MAM FAJNĄ MUZEEEEEEEEE!!!!!!!JESZCZE CHCĘ POZDROWIĆ PAULINKE Z KOREKCYJNEJ.ORAZ PANIĄ SYLWIE KTÓRA NISTETY W WAKACJE NA ZAWSZE JEDZIE DO IRLANDIII I NAS ZOSTAWIA PROSZE PANI JESTEŚMY Z PANIĄ I BĘDZIE MY TĘSKNIĆ.I CHCE JESZCZE POZDROWIĆ WSZYSTKICH ŁAZIKÓW INTERNETOWYCH=)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:

Talk.pl :: Wróć